Gürkan ŞAHİNBAŞ

23 Haziran 1992’de İstanbul’da doğdum. O günden beri hayat dolu ve sürekli bir şeyler keşfetmeye çalışan bir insan oldum. Keşfimin yanı sıra, insanları anlamaya ve onların algılarına nasıl hitap edeceğimi bulmaya çalıştım. Demek istediğim, marka kimliğiniz, logonuz veya sizi tanımlayan herhangi bir reklam tasarımından bahsediyorum. “Müşteriniz olarak düşünüyorum ve onları tam olarak etkilemenin en iyi yolunu biliyorum”.

Lisede “Fotoğraf ve Grafik” (Şükran Ülgezen AML).

Daha sonra üniversitede kendimi geliştirmeye devam ettim ve “Grafik tasarım” okudum (İstanbul Aydın Üniversitesi).

Sonunda, fotoğraf çekmenin benim için bir tutku olduğunu anladım. Tasarım ise nefes almak gibi bir ihtiyaçmış. Bu yüzden size en iyisini yapmak için bu yolu seçtim.

Ürün ambalaj tasarımı
Logo / Kurumsal Kimlik Tasarımı
Katalog tasarımı
Sosyal medya görsel tasarım
Hareketli görüntü tasarımı (gif ve video)
Mobil Uygulama Tasarımı
Web sitesi görsel tasarımları (İkon, afiş ve web tasarımı)
Web sitesi yönetimi
Sosyal medya yönetimi
Ürün fotoğrafı çekimleri

Photoshop
Illustrator
InDesign
After Effect
Premiere Pro
HTML & CSS
Bootstrap
WordPress

BENİ TERCİH ETMENİZ İÇİN SEBEPLER


Web Tasarım; Kişisel ve Kurumsal Web Site Tasarımında görselliğin yanı sıra sayfaların açılış, yüklenme süreleri ve arama motoru optimizasyonu google sıralamaları için oldukça önemli bir yere sahiptir. SEO yani arama motoru optimizasyonu (search engine optimization) için sitenizin W3C (World Wide Web Consortium) standartlarına da uygun şekilde tasarlanması ve kodlanması gerekmektedir.

Bu alanda bana yılların verdiği tecrübeler ve çok değerli geri dönüşleriniz sayesinde kendimi geliştirmiş, ayrıca sizlere hizmet vermek için heyecan duyar bir halde buldum.

* Profesyonellik ve Sorumlu Hizmet

Bir Freelance tasarımcı olarak verdiğim hizmetin bilincinde ve sorumluluğuyla hareket ediyorum. Bir Web Site Tasarımı veya Grafik Tasarımı yaparken, sorumlusu olduğunuz markanın sahibi gibi onu koruyarak ve müşteriniz gibi düşünüp müşterilerinizi “nasıl en iyi şekilde etkilersiniz” diye düşünerek hareket ediyorum. Sanırım beni başarıya ulaştıran şey tam olarak bu oldu.